MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Basic
si: මූලික
