MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Basic
sk: Základné

en: Tools
sk: Nástroje

en: Operation
sk: Operácia

en: Key
sk: Kľúč

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Locked
sk: Zamknuté
