MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Basic
sl: Osnovno

en: Key
sl: Ključ

en: Machine name
sl: Strojno ime
