MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: Operation
sq: Veprimi
