MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Plain text
sv: Ren text

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Tools
sv: Verktyg

en: Operation
sv: Funktion

en: Key
sv: Nyckel

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Locked
sv: Låst

en: AI Tools
sv: AI verktyg
