MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Plain text
ta: எளிய உரை

en: Basic
ta: அடிப்படை

en: Tools
ta: கருவிகள்

en: Operation
ta: செயல்

en: Key
ta: சாவி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Locked
ta: பூட்டப்பட்டது
