MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Key
th: คีย์

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Locked
th: ถูกล็อค
