MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Enable
vi: Bật

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: - None -
vi: - Không -

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: Basic
vi: Cơ bản

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Operation
vi: Thao tác

en: Key
vi: Khóa

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Locked
vi: Đã khoá

en: Command
vi: Lệnh

en: Key ID
vi: ID khoá
