MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: - None -
cs: - Nic -

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Basic
cs: Základní

en: Tools
cs: Nástroje

en: Operation
cs: Operace

en: Key
cs: Klíč

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Locked
cs: Uzamčeno
