MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: - None -
he: - ללא -

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Basic
he: בסיסי

en: Tools
he: כלים

en: Operation
he: פעולה

en: Key
he: מפתח

en: Token
he: אסימון

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Locked
he: נעול
