MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Basic
hr: Osnovno

en: Tools
hr: Alati

en: Operation
hr: Operacija

en: Key
hr: Ključ

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Locked
hr: Zaključano
