MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Key
ka: გასაღები
