MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Key
km: សំខាន់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Locked
km: ជាប់​សោ
