MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Name
ms: Nama

en: Plain text
ms: Teks biasa

en: Basic
ms: Asas

en: Operation
ms: Operasi

en: Key
ms: Kunci

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Locked
ms: Terkunci
