MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Locked
sr: Закључан

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
