MCP Tools (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: cron
fi: cron-ajastin

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Add Block
fi: Lisää lohko

en: User management
fi: Käyttäjien hallinta

en: Scope
fi: Kohde

en: Theme settings
fi: Teema-asetukset

en: Create Content
fi: Luo sisältöä

en: About
fi: Tietoja

en: queue
fi: jono

en: Structure
fi: Rakenne

en: Configuration management
fi: Asetuksien hallinta
