MCP Tools (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: cron
hu: időzítő

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Users
hu: Felhasználók

en: Add Field
hu: Mezõ hozzáadása

en: Add Block
hu: Blokk hozzáadása

en: User management
hu: Felhasználókezelés

en: Scope
hu: Hatókör

en: Theme settings
hu: Sminkbeállítások

en: Upload File
hu: Fájl feltöltése

en: Add Section
hu: Szakasz hozzáadása

en: Create Content
hu: Tartalom létrehozása

en: About
hu: Leírás

en: Configure Block
hu: Blokk beállítása

en: cache
hu: gyorsítótár

en: Structure
hu: Felépítés

en: Create Redirect
hu: Átirányítás létrehozása

en: Configuration management
hu: Beállításkezelés

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő
