MCP Tools (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: User management
kk: Пайдаланушырады басқару
