MCP Tools (1.0.0-alpha13) - en to bo translation catalogue (76 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Vocabulary ID
bo: སྤྱི་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: Term ID
bo: བྱེ་བྲག་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Count
bo: གྲངས

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Display Type
bo: མངོན་འཆར་བྱེད་སྟངས།

en: Indexing status
bo: དཀར་ཆག་གི་གནས་སྟངས

en: Structure
bo: སྒྲིག་གཞི

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Human-readable name
bo: མིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང
