MCP Tools (1.0.0-alpha13) - en to dz translation catalogue (41 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: cron
dz: ཀོརཱོན།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Expanded
dz: རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: User management
dz: ལག་ལེན་པའི་འཛིན་སྐྱོང་

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Indexing status
dz: གནས་ཚད་ཟུར་ཐོ་བཀོད་དོ།
