MCP Tools (1.0.0-alpha13) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы
