MCP Tools (1.0.0-alpha14) - en to fy translation catalogue (13 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Confirm
fy: Befêstigje

en: Language
fy: Taal

en: Search
fy: Sykje

en: Message
fy: Berjocht

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Required
fy: Fereaske

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Active
fy: Aktyf

en: Users
fy: Brûkers

en: Upload File
fy: Bestân oplade
