MCP Tools (1.0.0-alpha14) - en to hy translation catalogue (54 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Parent
hy: Ծնող

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Path
hy: Ուղի

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Expanded
hy: Ընդլայնված

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Vocabulary ID
hy: Բառարանի ID

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Count
hy: քանակ

en: Items
hy: Տարրեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: User management
hy: Օգտագործողների կառավարում

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Structure
hy: Կառուցվածք

en: Create a new menu.
hy: Ստեղծեք նոր մենյու
