MCP Tools (1.0.0-alpha14) - en to km translation catalogue (60 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Required
km: ទាមទារ

en: Parent
km: មេ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Region
km: តំបន់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: Active
km: សកម្ម

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Vocabulary ID
km: លេខ​សម្គាល់​វាក្យសព្ទ

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: Count
km: រាប់

en: Items
km: ធាតុ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: User management
km: ការ​គ្រប់គ្រង​អ្នក​ប្រើ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Themes
km: ស្បែក

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: About
km: អំពី

en: Indexing status
km: កំពុង​ធ្វើ​លិបិក្រម​ស្ថានភាព

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ
