MCP Tools (1.0.0-alpha14) - en to or translation catalogue (20 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: cron
or: କ୍ରନ୍

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Path
or: ପଥ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Expanded
or: ସମ୍ପ୍ରସାରିତ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: User management
or: ଚାଳକ ପରିଚାଳନା

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Indexing status
or: ଅନୁକ୍ରମଣିକା ପ୍ରସ୍ତୁତି ର ଅବସ୍ଥିତି
