MCP Tools (1.0.0-alpha16) - en to eu translation catalogue (83 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Search
eu: Bilatu

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Summary
eu: Laburpena

en: Path
eu: Bide-izena

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Region
eu: Atal

en: Menu
eu: Menua

en: Theme
eu: Tema

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: Active
eu: Aktiboa

en: Module
eu: Modulua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Vocabulary ID
eu: Hiztegiaren IDa

en: Term ID
eu: Terminoaren IDa

en: Fields
eu: Eremuak

en: Count
eu: Zenbatu

en: Items
eu: Elementuak

en: State
eu: Egoera

en: Terms
eu: Terminoak

en: Directory
eu: Fitxategia

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Note
eu: Oharra

en: Role
eu: Rol

en: Destination
eu: Helbidea

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Tools
eu: Tresnak

en: Add Field
eu: Eremua Gehitu

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Search Results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Limit
eu: Muga

en: YES
eu: BAI

en: Hours
eu: Orduak

en: User management
eu: Erabiltzaile kudeaketa

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Theme settings
eu: Temaren ezarpenak

en: Themes
eu: Temak

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Submissions
eu: Bidalketak

en: Menus
eu: Menuak

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Indexing status
eu: Index-azioaren egoera

en: queue
eu: ilara

en: Structure
eu: Egitura

en: All Tags
eu: Etiketa guztiak

en: Configuration management
eu: Konfigurazio kudeaketa
