MCP Tools (1.0.0-alpha17) - en to ca translation catalogue (125 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Confirm
ca: Confirma

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Search
ca: Cerca

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Required
ca: Necessari

en: Parent
ca: Pare

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Node ID
ca: ID del node

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Changes
ca: Canvis

en: Summary
ca: Resum

en: Path
ca: Camí

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Region
ca: Regió

en: Menu
ca: Menú

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Theme
ca: Tema

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Updates
ca: Actualitzacions

en: States
ca: Estats

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Expanded
ca: Expandit

en: Active
ca: Actiu

en: Module
ca: Mòdul

en: Roles
ca: Rols

en: Role ID
ca: ID del rol

en: Published
ca: Publicat

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Vocabulary ID
ca: ID del vocabulari

en: Term ID
ca: ID del terme

en: Fields
ca: Camps

en: Count
ca: Quantitat

en: Items
ca: Elements

en: State
ca: Estat

en: Terms
ca: Termes

en: Directory
ca: Directori

en: Configuration
ca: Configuració

en: Role
ca: Rol

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Destination
ca: Destí

en: Users
ca: Usuaris

en: Tools
ca: Eines

en: Add Field
ca: Afegeix un camp

en: Expires
ca: Expira

en: Operation
ca: Operació

en: Threshold
ca: Llindar

en: Menu Name
ca: Nom del menú

en: Add Block
ca: Afegeix un bloc

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Limit
ca: Límit

en: Server name
ca: Nom del servidor

en: Hours
ca: Hores

en: Block ID
ca: ID del bloc

en: Diff
ca: Diferència

en: Missing
ca: Perdut

en: User management
ca: Gestió d'usuaris

en: Permissions
ca: Permisos

en: Scope
ca: Àmbit

en: Changed
ca: Canviat

en: Failed
ca: Fallat

en: Status Code
ca: Codi d'estat

en: Theme settings
ca: Paràmetres del tema

en: Themes
ca: Temes

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Upload File
ca: Puja un fitxer

en: Submissions
ca: Trameses

en: Base URL
ca: URL base

en: Menus
ca: Menús

en: Publish
ca: Publica

en: Add Section
ca: Afegeix una secció

en: Drafts
ca: Esborranys

en: Field Type
ca: Tipus de camp

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Cardinality
ca: Cardinalitat

en: Suggestions
ca: Suggeriments

en: Admin
ca: Administrador

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Field Mapping
ca: Associació de camps

en: Not set
ca: Sense establir

en: Link ID
ca: ID de l'enllaç

en: Indexing status
ca: Estat d'indexació

en: Export to CSV
ca: Exporta a CSV

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Warnings
ca: Alertes

en: Structure
ca: Estructura

en: Workflows
ca: Fluxes de treball

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Sort By
ca: Ordena per

en: Submission ID
ca: Identificador d'enviament

en: Media Types
ca: Tipus Mèdia

en: Transitions
ca: Transicions

en: Vocabulary machine name
ca: Nom màquina del vocabulari

en: Import from CSV
ca: Importa des de CSV

en: Redirect ID
ca: Identificador de redirecció

en: Human-readable name
ca: Nom llegible-pels-humans

en: Drupal Version
ca: Versió del Drupal

en: Configuration management
ca: Gestió de la configuració

en: Log entries
ca: Registre d'entrades

en: Webform ID
ca: Identificador de Webform

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: Visibility Conditions
ca: Condicions de visibilitat

en: Recipe Name
ca: Nom de la recepta
