MCP Tools (1.0.0-alpha18) - en to sk translation catalogue (103 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Categories
sk: Kategórie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Required
sk: Povinné

en: Parent
sk: Nadradený

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Changes
sk: Zmeny

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Path
sk: Cesta

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: Components
sk: Komponenty

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Active
sk: Aktívny

en: Module
sk: Modul

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Revisions
sk: Revízie

en: File ID
sk: ID súboru

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Vocabulary ID
sk: ID slovníka

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Fields
sk: Polia

en: Count
sk: Počet

en: Items
sk: Položky

en: State
sk: Stav

en: Terms
sk: Termíny

en: Directory
sk: Adresár

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Note
sk: Poznámka

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Users
sk: Používatelia

en: Tools
sk: Nástroje

en: Add Field
sk: Pridať pole

en: Expires
sk: Vyprší

en: Operation
sk: Operácia

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Menu Name
sk: Meno menu

en: Parameters
sk: Parametre

en: Hours
sk: Hodiny

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: User management
sk: Správa používateľov

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Scope
sk: Rozsah

en: Changed
sk: Zmenené

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Theme settings
sk: Nastavenia témy

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Upload File
sk: Nahrať súbor

en: Submissions
sk: Odoslania

en: Webforms
sk: Webformuláre

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Menus
sk: Menu

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Drafts
sk: Rozpísané

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Suggestions
sk: Návrhy

en: Admin
sk: Administrátor

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Link ID
sk: ID odkazu

en: Indexing status
sk: Stav indexácie

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Field Types
sk: Typy polí

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Sort By
sk: Triediť podľa

en: Result message
sk: Správa o výsledku

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
