MCP Tools (1.0.0-alpha20) - en to bs translation catalogue (45 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Categories
bs: Kategorije

en: Search
bs: Pretraga

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: Parent
bs: Roditelj

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Path
bs: Putanja

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Menu
bs: Meni

en: Theme
bs: Tema

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Revisions
bs: Revizije

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Fields
bs: Polja

en: Directory
bs: Direktorij

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: Tools
bs: Alati

en: Filters
bs: Filteri

en: User management
bs: Upravljanje korisnicima

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Themes
bs: Teme

en: Publish
bs: Objavi

en: Indexing status
bs: Status indeksiranja
