MCP Tools (1.0.0-alpha20) - en to ne translation catalogue (52 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: cron
ne: क्रोन

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Parent
ne: मूल

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Menu
ne: मेनु

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Expanded
ne: विस्तारित

en: Active
ne: सक्रिय

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Menus
ne: मेनु

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका

en: Structure
ne: संरचना

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: Text Formats
ne: पाठ ढाँचाहरू

en: Drupal Version
ne: Drupal संस्करण
