MCP Tools (1.0.0-alpha21) - en to am translation catalogue (43 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Parent
am: ወላጅ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: Region
am: ክልል

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Expanded
am: የተለጠጠ

en: Active
am: ገባሪ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: User management
am: ተጠቃሚ ማስተዳደሪያ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Themes
am: ገጽታዎች

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: Publish
am: አትም

en: Permission
am: ፈቃድ

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
