MCP Tools (1.0.0-alpha21) - en to be translation catalogue (79 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: cron
be: крон

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Search
be: Пошук

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: Required
be: Абавязкова

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Summary
be: Падсумаванне

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Filename
be: Назва файла

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Region
be: Рэгіён

en: Menu
be: Меню

en: Theme
be: Тэма

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Updates
be: Абнаўленні

en: Components
be: Кампаненты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Expanded
be: Разгорнута

en: Active
be: Актыўна

en: Module
be: Модуль

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Revisions
be: Версіі

en: File ID
be: Файл ID

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Vocabulary ID
be: ID слоўніка

en: Term ID
be: ID тэрміна

en: Fields
be: Палі

en: Count
be: Колькасць

en: Items
be: Элементы

en: Configuration
be: Налады

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Tools
be: Прылады

en: Filters
be: Фільтры

en: template
be: шаблён

en: Operation
be: Аперацыя

en: User management
be: Кіраванне карыстальнікамі

en: Permissions
be: Правы

en: Themes
be: Тэмы

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Menus
be: Меню

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Permission
be: Дазвол

en: About
be: Аб

en: Bundle
be: Набор

en: Indexing status
be: Статус індэксацыі

en: queue
be: чарга

en: Warnings
be: Заўвагі

en: Structure
be: Структура

en: Includes:
be: Уключае:

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы

en: The node title.
be: Назва матэрыялу

en: Layout ID
be: Ідэнтыфікатар размеркавання
