MCP Tools (1.0.0-alpha23) - en to mn translation catalogue (47 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Search
mn: Хайх

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Parent
mn: Эх

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Path
mn: Зам

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Region
mn: Бүс

en: Menu
mn: Цэс

en: Theme
mn: Загвар

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: File ID
mn: Файл ID

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Vocabulary ID
mn: Үгсийн сангийн ID

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Structure
mn: Бүтэц

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
