MCP Tools (1.0.0-alpha23) - en to my translation catalogue (43 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Help Text
my: အကူအညီ စာသားများ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Menu
my: မီနူး

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Count
my: ရေတွက်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Submissions
my: တင်သွင်းခြင်း

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု

en: Submission ID
my: ရေးသားပေးပို့သည့်အမှတ်စဉ်
