MCP Tools (1.0.0-alpha23) - en to sq translation catalogue (49 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Search
sq: Kërko

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Required
sq: Kërkohet

en: Parent
sq: Prindi

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Region
sq: Sektori

en: Menu
sq: Menuja

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Created
sq: Krijuar

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: Active
sq: Aktiv

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Revisions
sq: Revizione

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Count
sq: Numri

en: Items
sq: Elementët

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Users
sq: Përdorues

en: Filters
sq: Filtrat

en: Operation
sq: Veprimi

en: User management
sq: Manazhimi i përdoruesve

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Themes
sq: Temat

en: Menus
sq: Menutë

en: Publish
sq: Publiko

en: About
sq: Informacione

en: Indexing status
sq: Gjendja e katallogimit
