MCP Tools (1.0.0-alpha24) - en to az translation catalogue (88 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Parent
az: Valideyn

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Field
az: Sahə

en: Summary
az: Xülasə

en: Path
az: Yol

en: Filename
az: Fayl adı

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Menu
az: Menyu

en: Theme
az: Tema

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Components
az: Komponentlər

en: ID
az: İD

en: States
az: Dövlətlər

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Active
az: Aktiv

en: Module
az: Modul

en: Roles
az: Rollar

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Vocabulary ID
az: Lüğət İD-si

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: Fields
az: Sahələr

en: Count
az: Say

en: Items
az: Elementlər

en: State
az: Dövlət

en: Directory
az: Kataloq

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Role
az: Rollar

en: Link text
az: Link mətni

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Tools
az: Alətlər

en: Filters
az: Filtrlər

en: Permissions
az: İcazələr

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Theme settings
az: Mövzu parametrləri

en: Themes
az: Mövzular

en: Menus
az: Menyular

en: Publish
az: Dərc et

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Cardinality
az: Kardinallıq

en: Configure Block
az: Bloku konfiqurasiya edin

en: Errors
az: Səhvlər

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Not set
az: Qurulmayıb

en: Warnings
az: Xəbərdarlıqlar

en: Structure
az: Struktur

en: Workflows
az: İş axınları

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: Machine Name
az: Maşın Adı

en: Transitions
az: Keçidlər

en: Vocabulary machine name
az: Lüğət maşınının adı

en: Text Formats
az: Mətn Formatları

en: Layout ID
az: Maket ID-si

en: The user ID.
az: İstifadəçi ID-si.

en: Drupal Version
az: Drupal versiyası

en: Log entries
az: Giriş qeydləri

en: Allowed HTML
az: İcazə verilən HTML

en: Visibility Conditions
az: Görünmə Şərtləri

en: Recipe Name
az: Resept Adı

en: Create a new menu.
az: Yeni menyu yaradın.
