MCP Tools (1.0.0-alpha24) - en to pa translation catalogue (30 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: User management
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਪਰਬੰਧ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
