MCP Tools (1.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (45 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Confirm
af: Bevestig

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Categories
af: Kategorieë

en: Search
af: Soek

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Required
af: Verplig

en: Parent
af: Voorganger

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Path
af: Pad

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Created
af: Geskep

en: Expanded
af: Oopgemaak

en: Active
af: Aktief

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Revisions
af: Weergawes

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Operation
af: Operasie

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Permissions
af: Regte

en: Theme settings
af: Temaverstellings

en: Themes
af: Temas

en: Suggestions
af: Voorstelle

en: Indexing status
af: Status van indeksering

en: queue
af: tou

en: Structure
af: Struktuur
