MCP Tools (1.0.0-beta2) - en to mk translation catalogue (14 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Confirm
mk: Потврда

en: Categories
mk: Категории

en: Search
mk: Барање

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Users
mk: Корисници

en: User management
mk: Управување со корисници

en: Themes
mk: Теми

en: Menus
mk: Менија
