MCP Tools (1.0.0-beta3) - en to bg translation catalogue (69 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: Search
bg: Търси

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Required
bg: Задължително

en: Parent
bg: Родител

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Node ID
bg: Номер

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Summary
bg: Обзор

en: Path
bg: Път

en: Filename
bg: Име на файла

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Region
bg: Област на сайта

en: Menu
bg: Меню

en: Timestamp
bg: Време

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Updates
bg: Промени

en: Total
bg: Общо

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Expanded
bg: Разгънато

en: Active
bg: Активен

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Revisions
bg: Редакции

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Term ID
bg: Термин ID

en: Count
bg: Брой

en: Items
bg: Новини

en: State
bg: Статус

en: Directory
bg: Директория

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Note
bg: Бележка

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Filters
bg: Филтри

en: Operation
bg: Действие

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Server name
bg: Име на сървър

en: Hours
bg: Часове

en: User management
bg: Управление на потребителите

en: Permissions
bg: Права

en: Themes
bg: Теми

en: Menus
bg: Менюта

en: Publish
bg: Публикувай

en: Read
bg: Прочетени

en: Indexing status
bg: Статус на индексирането

en: Structure
bg: Структура

en: Image styles
bg: Размери на изображения
