MCP Tools (1.0.0-beta3) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Category
ga: Ábhar

en: Total
ga: Iomlán

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Sort By
ga: Sórtáil de réir
