MCP Tools (1.0.0-beta3) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Structure
mg: Tatitra
