MCP Tools (1.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (54 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Confirm
ps: تاييد

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Required
ps: غوښتى

en: Parent
ps: پلرين

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: Region
ps: سيمه

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Theme
ps: ویینه

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Active
ps: فعال

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Vocabulary ID
ps: قاموس پېژند

en: Count
ps: شمیر

en: Items
ps: توکي

en: Configuration
ps: سازول

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: Tools
ps: توكي

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Add Block
ps: غونډ زیاتول

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Missing
ps: ورك

en: Permissions
ps: اجازې

en: Themes
ps: ویینې

en: Menus
ps: غورنۍ

en: About
ps: په اړه

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل

en: Structure
ps: جوړښت

en: Text Formats
ps: متن بڼې
