MCP Tools (1.0.0-beta3) - en to si translation catalogue (21 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Count
si: එකතුව

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Permissions
si: අවසර

en: Structure
si: ආකෘතිය
