MCP Tools (1.0.0-beta5) - en to ht translation catalogue (17 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Filename
ht: Non fichye

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Tools
ht: Outi

en: Changed
ht: Chanje

en: Publish
ht: Pibliye

en: Configure Block
ht: Konfigire blòk
