MCP Tools (1.0.0-beta5) - en to lt translation catalogue (122 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Search
lt: Paieška

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Summary
lt: Įžanga

en: Path
lt: Kelias

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Region
lt: Sritis

en: Menu
lt: Meniu

en: Theme
lt: Tema

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Total
lt: Iš viso

en: Components
lt: Komponentai

en: States
lt: Būsenos

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Module
lt: Modulis

en: Roles
lt: Rolės

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Revisions
lt: Versijos

en: File ID
lt: Failo ID

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Count
lt: Skaičius

en: Items
lt: Elementai

en: State
lt: Etapas

en: Terms
lt: Terminai

en: Directory
lt: Katalogas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Role
lt: Rolė

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Users
lt: Nariai

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Filters
lt: Filtrai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Menu Name
lt: Meniu pavadinimas

en: Add Block
lt: Pridėti bloką

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Limit
lt: Limitas

en: Hours
lt: Valandos

en: User management
lt: Narių valdymas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Theme settings
lt: Temos nustatymai

en: Themes
lt: Temos

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Upload File
lt: Įkelti failą

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Webforms
lt: Webformos

en: Base URL
lt: Bazinis URL

en: Menus
lt: Meniu

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Create Content
lt: Kurti Turinį

en: Field Type
lt: Laukelio tipas

en: Offset
lt: Poslinkis

en: About
lt: Apie

en: Cardinality
lt: Kardinalumas

en: Errors
lt: Klaidos

en: Admin
lt: Adminas

en: Bundles
lt: Rinkiniai

en: Bundle
lt: Paketas

en: Not set
lt: Nenustatyta

en: Link ID
lt: Nuorodos ID

en: Indexing status
lt: Indekso būsena

en: Warnings
lt: Įspėjimai

en: Elements
lt: Elementai

en: Structure
lt: Struktūra

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: Entity ID
lt: Esybės ID

en: Submission ID
lt: Pateikimo ID

en: Logo Settings
lt: Logotipo nustatymai

en: Vocabulary machine name
lt: Žodyno mašininis pavadinimas

en: Import from CSV
lt: Importuoti iš CSV

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Result message
lt: Rezultato žinutė

en: The user ID.
lt: Nario ID.

en: Drupal Version
lt: Drupal versija

en: Log entries
lt: Įrašai žurnale

en: Allowed HTML
lt: Leidžiama HTML

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID

en: Visibility Conditions
lt: Matomumo sąlygos

en: The entity bundle.
lt: Esybės paketas.

en: Create a new menu.
lt: Sukurkite naują meniu.

en: Allowed entity types
lt: Leistini objektų tipai

en: Style label
lt: Stiliaus etiketė
