MCP Tools (1.0.0-beta5) - en to se translation catalogue (18 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Fields
se: Giettit

en: Publish
se: Almmut

en: About
se: Birra
