MCP Tools (1.0.0-beta5) - en to sr translation catalogue (41 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Confirm
sr: Потврди

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Categories
sr: Категорије

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: Menu
sr: Мени

en: Theme
sr: Тема

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Total
sr: Укупно

en: Components
sr: Компоненте

en: ID
sr: ИД

en: States
sr: Стања

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Expanded
sr: Проширено

en: Roles
sr: Улоге

en: State
sr: Статус

en: Role
sr: Улога

en: Changed
sr: Промењен

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
