MCP Tools (1.0.0-beta6) - en to br translation catalogue (13 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Menu
br: Lañser

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Permissions
br: Aotreoù

en: About
br: Diwar-benn
