MCP Tools (1.0.0-beta6) - en to nn translation catalogue (46 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Search
nn: Søk

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: Required
nn: Påkrevd

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Summary
nn: Samandrag

en: Path
nn: Sti

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Fields
nn: Felt

en: Items
nn: Element

en: Terms
nn: Termar

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Role
nn: Rolle

en: Users
nn: Brukarar

en: Filters
nn: Filter

en: Deleted
nn: Sletta

en: User management
nn: Brukaradministrering

en: Permissions
nn: Rettar

en: Themes
nn: Utsjånadsmal

en: Menus
nn: Menyar

en: Structure
nn: Struktur
